| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Ce ati allege dintre:
O clasa in care cunosc : 2 fete care fac numai fite de la o vreme si stau cu ele, dar nu ma prea baga in seama, 2 baieti cu care ma inteleg ok, dar ei stau mai mult impreuna ..si sunt deja de 3 zile in clasa asta,am mai vorbit cu colegii,dar nu e nimeni ca mine, sunt multi tarai, tocilari..eu sunt mai cu distractia
Sau o clasa in care cunosc 3 fete ..nu le cunosc de mult, ma inteleg cat de cat ok cu ele, dar restul clasei sunt mai ' normali' mai distractive si ar fi o viata frumoasa de liceu daca m-as intelege cu ei.
DEci? Fundaa la cel mai bun raspuns. Sa-mi ziceti si de ce ati allege clasa.

Răspuns Câştigător
| alessia_7452 a răspuns:

A doua varianta, deoarece in prima clasa ai zis Ca te intelegi bine cu cele 2 fete, dar fac Fițe, deci pana la urma ele nici nu o sa te mai bage in seama, iar acei băieți o sa se intleleaga din ce in ce mai bine si pe tine o sa te excludă, iar a doua clasa mi se pare mai buna

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Alege clasa cu cei mai putini baieti.
E mai bine sa se bata fetele pentru tine, decat sa te bati tu cu baietii spre distractia fetelor.

| fearlessss explică (pentru cristimihailov):

Sunt fata :l Nu mai dati raspunsuri idioate, de tigani

| marina2409 a răspuns:

Eu cred ca cu clasa in care tii confortabil sa stai si sa te simti in largul tau