| yoyoo a întrebat:

Heeelp! Ce cadou as putea sa ii iau prietenului meu de Craciun? Suntem impreuna de 2 luni si chiar nu am idee ce i'as putea luastraight face

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

-Parfum
-Haine
-Ceva simbolic sa te tina minte 1000 de ani, de exemplu o prietena de-a mea, i-a luat prietenului un tricou inscriptionat, o felicitare cu un text haios, si o inimioara cu numele lui.
-prin mall sunt destule chestii interesante cu mesaje happy cani, haine.
-exista si rame thinking o poza cu voi doihappy si este o amintire foarte frumoasa.
-puteti sa va duceti la un restaurant.
-sau acasa happy
Sper ca ti-am fost de ajutor! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi tie!>:d

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna happy
I-ai putea lua un album cu artistul sau formatia lui preferata, sunt sigura ca i-ar placea. Daca este o persoana mai sensibila, i-ai putea lua o carte.

| Ciprian a răspuns:

Iai ceva care crezi ca iar place si care ii va aduce aminte mereu de tine. De exemplu o bratara etc...

| Zoet a răspuns:

Buna!
Ceva personalizat. Vezi ca sunt magazine d`astea unde pui poza persoanei indragite sau poti pune si un mesaj, si in cateva zile daca nu pe moment ti`l face.
Ori poti duce o poza cu amandoi si va poate face un puzzle.
Paaawave
Succes in cautarea unui cadou mai special!