| middle654 a întrebat:

Buna TPU.ce inseamna cand un baiat iti face poza/e pe telefon pe ascuns?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu,inseamna mai multe. Una dintre ele poate sa-ti puna poza pe net, sau mai stiu eu unde sau sa se foloseasca de ea. Asta in cel mai rau caz, dar poate sa te si admire, poate e indragostit, sunt mai multe motive.

| Ironicnαme a răspuns:

Înseamnă că este un obsedat.
Glumesc, poate te place. happy

| LordCroft a răspuns:

Poate vrea sa te puna pe matriminialewinking

| Rockefeller a răspuns:

Nu inseamna neaparat ceva, asa ii faceam si eu unei colege doar sa o necajesc, apoi ii stergeam poza.

| MoZila15 a răspuns:

Poate insemna k te place si vrea sa-ti atraga atentia sau vrea sa-ti faca probleme.

| Tequilllla a răspuns:

DE obicei e un semn de indragostit!
Nu poti sti decat daca pui o prietena sa il intrebe daca te place sau sa'i iei cumva telefonul sa vezi ce a facut cu poza daca a pus'o pe ecran atunci sigur te place! :* Funda plzz! :*

| Andreea7002 a răspuns:

Eu una cred ca te place, si i-a fost prea ruisine sa se uite la tine tot timpul asa ca ti-a facut poze pe ascuns, sa se uite la acaa, in linisteewinking