| ccrriissttiinnaa2122 a întrebat:

Buna TPU.Ce inseamna ca poti face numai tethering si streaming pe telefon? (BlackBerry). Multumesc! Funda

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

Cred ca nu ai formulat intrebarea in cel mai clar mod dar uite, iti explic. Tethering, inseamna ca poti seta telefonul sa functioneze ca un router wi-fi. Asta inseamna ca ai posibilitatea sa dai net si la alte device-uri prin wi-fi. Streaming, pe alta parte, inseamna ca poti vedea video-uri online de pe telefon, chestie ce mi se pare destul de interesanta, deoarece toate telefoanele fabricate de cativa ani buni au aceasta capacitate. Sper sa te ajute si daca nu era ce vroiai modifica intrebarea si am sa te ajut. baftatongue