| AxxyAlexandra a întrebat:

Buna TPUhappy
Ce prostii ati facut prin excursii, pe la petreceri?
Funda+voturi

Răspuns Câştigător
| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

As putea sa-ti povestesc de la banchetul meu din a 8laughing) o nebuniee totala a ajuns sa se culce diriga in camera noastralaughing ca nu stateam cuminti pai pe la 2 noaptea eu jucam fotballaughing si era unul avea boxe pentru telefon din astea mari si canta la 3 noaptea n-avea treaba langa terenul de fotbal era cabana profesorilor si noi ne jucam carti faceam galagie jucam pokerlaughing)) astia intrau sa unga manerul de la usa sau sa puna pe bagaje pasta de dinti sau chiar pe fata in timp ce dormeai(ustura al naibii de tare)laughing si multe altele un ultim lucru de povestit ar fi Delta Xlaughing) penal rau jocu

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

La 12 noaptea am facut o salata cu detoate fara sare fara otet cu carne cu rosi
- am incuiato pe profa care statea cu noi in excursie si noi ne=am facut de cap
-stateam la etaj in excursie era iarna si jos era o zapada mare
era un baiat mai slab si in plus a adormit primul si sforaia noi l-am luat si el tot doarmea si l-am aruncat de la etaj in zapada stiu ca ala s-a trezit cand ateriza si a tipat ala de frica de nu mai putea in plus in camera la noi era 30 grade si afara erau vreo -20 de grade si iti dai seama ca ala era in pantaloni scurti si fara tricou fara nimic ce am putut sa radem

| darrio2007 a răspuns:

Secret.

| whiteweed a răspuns:

Pfuuu...prostiile din excursii nu trebuie sa le pui la cale... iti vin pe moment sunt cele mai tari amintiri