| AxxyAlexandra a întrebat:

Ce prostii ati facut prin excursii? pentru cele mai amuzante faze fundita.; x

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Intamplarea s-a intamplat acum mai multi ani.Am plecat de capu' nostru pe munte si ne-am ratacit de profesoare ( care se miscau cam foarte greu si nu tineau pasul cu noi).
nerealizand ce facem, in loc sa ne intoarcem inapoi, noi tot inaintam si am fost nevoiti sa traversam o apa. Cand intr-un final am ajuns la autocar, eram vai de capu' nostru, uzi, nemancati, speriati, cu papucii rupti ( aveam unul in mana si unul in picior, altii nu mai aveau nici unul )laughing.

2 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai...eram mici, si era un baiat care noua ne placea sa il chinuim, si impreuna cu baietii am mers in camera lui (am facut asta in tabara) si l-am scos afara cu tot cu pat, si l-am uns cu pasta de dinti pe la nas pe la ochi, i-am facut o gramada de chestiilaughing
sau atunci cand un baiat a zis la toti ca o fata are ciclu(asta o fost in clasa a4a) ce s-a suparat fata aia murea de rusine
sau atunci cand, mereu merge chestia aia cu cioc-cioc,laughingnici nu pot sa o spun fara sa rad, era asa comica, ca aveam noi niste peruci, barba si mustata albe, si eu am cazut sa merg sa fac la unu mai mare farsa, si am mers, mi-am luat papuci cu toc putin mai inalt pantoloni lungi de baieti, sacou totul si etc, si mi-am pus peruca, mustata si barba si am zis ca sunt directorul taberei si ca il promovez, si in primele 20 minute chiar o crezut apoi si-a dat seama pentru ca am raspunde cu voce de fatalaughing (((pot sa imi fac vocea in mii de feluri))) ce komik o fost m-o alergat atatalaughingrolling on the floor
FUNDTIZA?

| ubithaa a răspuns:

Hmmm...

Pai cea mai distractiva faza a fost atunci cand o colega a facut un fel de criza de ras si a inceput sa planga in timp ce radea ...sau cand ne ascundeam sub pat zicand ca vine,, profa cu coasa"...laughinglaughinglaughing)