| AxxyAlexandra a întrebat:

Ce prostii ati facut prin excursii? Pentru cele mai amuzante faze dau funda.; x

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Nu e de la excursie.era la o drumetie pentru o campanie eco.si trebuia sa strangem gunoaie.si colegii mei pentru ca au auzit ca cine strange mai multe ia 10 au rasturanat cosul de gunoi, gunoaiele toate picand in sacrolling on the floor si nici nu mai puteau sa carelaughing

funda?happy

| sol_5564 a răspuns:

Am dat cu extintorul in campus la 5 dimineata si a pornit alarma de incendiu in campus si au venit pompierii.ne-am ales cu dosare penale la ambasada americii si americanii de acolo au zis ca numai romanii puteau sa faca asta! :d

| DannielZMF a răspuns:

Imi aduc aminte ca odata m-am imbatat si am trezit tot hotelul laughing si ultima oara am inchiso pe profa de geografie in baie si i-am dat drumu peste 15 min laughing ma rasplatit cu un 2 laughing

| motherfuckerstyle a răspuns:

Am plecat de capul noastru de la cabana[brasov]pe la 11 noaptea ca vroiam party in oras chiar daca nu cunosteam locul, era un frig de mureai si noi nu ma gaseam comuna la care trebuia sa ajungem am mers vreo 2 km pe josrolling on the floorcineva si-a rupt mana ca era gheata pe jos, ne-a fugarit un caine de la o pensiune si pe la ora 1 am sunat profesorii sa vina sa ne ia.mentionez ca nu puteau veni cu autocarul asa ca au venit cu 2 carutirolling on the floorva dati seama ce ne-a asteptat; la cabana:d