| Gyulita a întrebat:

Ce semnifica aparitia lui Dumnezeu in vis?
Am avut un cosmar, am visat ca Dumnezeu a coborat pe pamant si a zis ca toti oamenii trebuie sa moara pentru Dumnezeu. Apoi s-a petrecut o catastrofa cu tornada.
Va rog sunt tare speriata! Dau funda

1 răspuns:
| iEquinox a răspuns:

Stai calma, nu se va intampla nimic rau. Ideea e asa, visele sunt controlate de subconstientul nostru, deoarece atunci cand te pui la somnic, metabolismul scade si teoretic devii o leguma pana cand te trezesti. In tot timpul asta, poti visa ceva la care te-ai gandit, un loc in care ai fost, o persoana pe care ai vazut-o, sau poti visa ceva total la intamplare.
Nu e nevoie sa te ingrijorezi, stai calma.