| crazyinlove a întrebat:

Ce stiti despre vraji? Chiar functioneaza? A incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Uneori functioneaza dar nu ti le recomand.

7 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Exista si da, functioneaza. dar daca faci rau, il vei primi inapoi, simplu.

si. prieteni, daca nu ati studiat nimic in domeniu, nu va mai dati cu parerea.

| Musique a răspuns:

Sunt prostii. oh go on

| RB26DETT a răspuns:

Eu spun ca toate chestiile astea sunt superstitii, pentru mine superstitiile=nimicuri/minciuni. nu iti pierde timpul de aiurea incercand sa faci ceva ce nu se va intampla. si nu stiu ce vraji ar exista pe lume, si nici nu exista cu adevarat magie tongue ce ai vazut la televizor trucuri si alte chestii sunt facute de experti in iluzionism si trucaje.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sunt niste abureli! te fac sa crezi in ceva si tu te gandesti intens la lucru ala si normal ca atragi acel lucru si hopa ca se intampla apoi zici ca a functionat vraja.

| Mihaela1964 a răspuns:

A incercat, efectele le vezi si la televizor(Zavoranca si altele), vrajile aduc numai nenorociri dupa ele, nu exista magie alba-magia e numai una si aceea legata de diavol...

| prizeFTW a răspuns:

Vraji? Exista! Doar in filme si in imaginatia unora laughing. E o tampenie, lasa chestiile astea, se ajunge rau de la ele. Unii au facut depresii boli mentale de frica "vrajilor" sau "farmecelor" care nu exista. Da am incercat si eu la 4 ani cand ma prosteam cu copii laughing. Pe bune lasa chestiile astea :-J

| Ciuuf a răspuns:

Sunt niste prosti!
Cine a incercat e un prost. laughing