| nicoleluta0022443367788 a întrebat:

Salut.vreau si eu niste idei de surprize la zi de nastere.....curind e ziua prietenei mele s vreau niste idei de ex: cu baloane din alea cu hirtiute si pe ele scrise fraze mai multe sper sa ma ajutati... merci

1 răspuns:
| FiftyShades99 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un,, carnetel'' cu, ulte foi in care sa i scrii 20 de motive pentru care ti-e prietena sau pur si simplu niste amintiri de ale voastre. Sau poti sa te filmezi in timp ce tii in mana niste foi in care ii urezi la multi ani si etc. Nu stiu, sper ca te am ajutat.