| deedi9 a întrebat:

Credeti ca atunci cand iesiti cu prietenul/prietena in oras (la un suc, etc.), baiatul este cel care ar trebui sa plateasca consumatia? laughing Argumentati va rog.

3 răspunsuri:
| L3xxx a răspuns:

Depinde cine vine cu propunerea happy daca propui tu,el ar trebui sa plateasa,daca propune el, tot el ar trebui,.eu sunt baiat si nu pot lasa o fata s plateasca, dar sa nu fie profitoare ca o dau draq laughing banii vin greu da se duc repede

| Deeaa2233 a răspuns:

Dap. cam asalaughing Normal ca un baiat.Si cum zice L3xxx:Sa nu fie prea profitoarebig grin

| miqtza a răspuns:

Logic ca baiatu trebuie sa plateasca