| Madddi a întrebat:

Cum pot sa sparg urgent un cont de facebook!? O fata tot fura pagini si m-am saturat... va rog ajutati-ma dau funda! Am si eu o pagina si nu vreau sa raman fara easad

6 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Foloseste-ti id-ul de messenger!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

| Madddi explică (pentru anonim_4396):

Si ea dc poate sa sparga o gramada de conturi? Intra in ele.

| Zuzazozo a răspuns:

Nu ai cum sa spargi conturi de facebook si nici nu este frumos.

| psawyer a răspuns:

Asta e un motiv ca sa spargi coduri... Cine e destept sa-ti spuna tie asa ceva? Hai sa fim seriosi...

| Madddi explică (pentru psawyer):

Pai macar sa ii dau id-ul sa ii sparga ei contulbatting eyelashes!