| AnnaDelRey a întrebat:

Ce sa fac daca iubitul meu ma inseala?

Răspuns Câştigător
| dany3la a răspuns:

Simplu! Da-i papucii!
Nu fii fraiera daca acum te inseala fi sigura ca se va intampla si a doua oara!

15 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca esti sigura, discuta cu el intreaba ce motivce a avut, daca se repeta a 2 oara scuipal in fata si dai papucii fara ezitari

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Fi atent un capac si un sut in cur + o flecma cu muci si gta laughing

| Ofiintă a răspuns:

Ai trei variante: 1 te faci ca nu vezi, 2 plangi ca proasta, 3 il dai afara!

| summer12 a răspuns:

Te desparti de el, nu mai stai la discutii. Vei gasi tu unul care sa te respecte si sa te iubeasca asa cum esti. Daca il vei ierta si vei continua relatia cu el nu vei face decat sa iti prelungesti suferinta. Mai bine il uiti, trateaza-l cu indiferenta, trebuie sa ai demnitate.

| eurynomus a răspuns:

Inseala l si u

| eduardinoedy a răspuns:

Vorbeste frumos cu el si roage-l sa iti spuna daca are alta prietena ca sa stii daca vei mai fii cu el sau nu. Probabil ca te va minti, iar tu ai putea sa il spionezi. Daca se confirma aparitia unei alte prietene, poti sa ii spui in fata ca te-a scarbit si la revedere!

| LookBehinD a răspuns:

Incurajeaza-l si spune-i s-o satisfaca cat mai bine!

Just kidding.
ON: Tu ce crezi? esti chiar atat de redusa mintal incat sa pui o asemenea intrebare? te desparti de el si gata, sau il ierti si va continuati relatia.

Praf.
FUNDA?

| fyfy3 a răspuns:

Dai papucii! asculta nu fii bleaga.lasa-l si uita de el.gasesteti un om care sa te respecte si sa te iubeasca.si,nu te repezi la primul bine?

| Deea4ever a răspuns:

Dai papucii!

| nIMic_3176 a răspuns:

Ii faci galerie sau il inseli si tu pe el.

| FeTiTaDeCaRtIeRx3 a răspuns:

HmM...Cel mai simplu e sa "ii dai papuci" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut cu ochii tai sau te iei dupa gura lumii? daca este adevarat ca te inseala nu te merita, baieti sunt destui, stiu ca o s atreci printr-o perioada critica dupa despartirea (nu esti singura ) dar i-ati inima-n dinti si spune-i pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l inncurajezi

| pisoiul007 a răspuns:

Ce intrebare... sa ii dai papucii tu ce crezi?

| EmilyT a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii cruda cu iubitul tau. Nu importa din ce cauza a facut el aceasta, a vrut el, n`a vrut - principalul este ca, a decis si a acceptat. Lasa`l. Uita`l. Daca te-a inselat, se poate repeta. Nebunia care a facut`o te va face sa-l urasti din ce in ce mai mult. Cu timpul, poate te va ajuta "Un Cineva"...