| ღGummyTzaღ a întrebat:

Buna TPU...Deci luni dupa cum stiti incepe scoala oh go on mdea.marea problemarolling on the floor e cum dracu sa ma imbrac. ceva sugestii va rroogg puppy dog eyes. Mercii:X:X[FunDoi; x]

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Uniforma? :O rolling on the floor). Exact asa ma imbracam eu in prima zi laughing.
Poti sa-ti iei o fusta [tutu scurta], un maieuts thinking, sandale [cu toc/fara]. Sauuu Blugi, tricou/maieu, adidasi/sandale joase. thinking Sau poti opta pentru o rochita scurta. thinking :d

2 răspunsuri:
| 1259854 a răspuns:

In uniforma...saw in blugi cu o bluza si sandale/adidasi sau in fusta/rochie

| ღGummyTzaღ explică:

Uniforma :o [-x ne`h nu avem asa ceva[-x