| sanic2dra a întrebat:

Despre ce as putea discuta cu un baiat si cum ar trebui sa ma comport cu el? Adica:despre ce le-ar placea baietilor sa discutam si chestii de asteasad

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Aici deja depinde de baiat.
Categoria 1: Cocalari
In aceasta categorie se includ specimene care se cred destepte, carora le place sa se laude, si aparent sa discute despre orice (asta sustin ei). Acestor hermafroditi le plac in special discutiile perverse intr-un mod foarte stupid si agasant, facand numai referiri si glume proaste.
Categoria 2: Baieti inteligenti
In aceasta categorie se includ oameni cu care ai ce discuta, despre aproape orice. Cu acesti oameni este bine sa discuti cat mai calm, sa nu le arati ca esti disperata, pur si simplu astepti sa-ti vina randu si-ti zici cuvantul. Cu ei poti discuta despre absolut orice subiect vrei, de la ce carti citeste, ce preferinte are, spre ce vrea sa se intrepte, care sunt hobbyurile lui, ce jocuri PC joaca, puteti vorbi chiar si despre perversitati, deoarece aceasta categorie de oameni stie sa vorbeasca despre perversitati intr-un mod foarte placut si elegant.

Cum faci diferenta intre cele 2 categorii? Simplu, cocalarul il recunosti dupa cum e imbracat, in general majoritatea cocalarilor se imbraca cu pantofi gen tigani (nu stiu cum sa-i numesc), si poarta cei mai penibili ochelari de soare.
Al doilea tip de baieti ii recunosti dupa discretia lor (desigur pot fi si mai guralivi asta nu inseamna neaparat ca sunt cocalari). Acesti baieti au o privire normala si totusi sigura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladuthz):

Let me guess...
Tu faci parte din a doua categorie, nu?laughing

| Vladuthz a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta tu imi poti spune happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Baietilor le place sa fi stapana pe tine dar si naturala in acelasi timp. Nu deschide barfe, gen sa zici ce a mai facut aia si ala, nu vorbii despre machiaj sau chestii caracteristice doar fetelor deoarece o sa-l plictisesti/enervezi. Fii naturala, dar evita discutiile pe care le porti in general cu prietenele gen: iti place cum mi-am facut unghiile? Ce parere ai despre absorbantele cutare? etc.
Succes!

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde acum de baiat, nu poti sa abordezi cu toti un subiect de discutie anume! Noarmal el ar trebui sa te bage in seama si sa incerce sa te cunoasca mai bine! Incerca sa afli ce'i place, asa vei gasi mult mai usor un subiect de discutie pe placul lui.

| inesa_4773 a răspuns:

Ai putea pune in discutie teme ca: ce tip de sport ii place sa practice, genul de muzica preferat, cu ce se ocupa in timpul liber, daca are vreun hobby si multe altele, comportament "fii tu", si nu incerca sa pari alt fel.

| Wøodenpints a răspuns:

Poţi discuta cu gura plină?