| SairiaBlock a întrebat:

E normal ca in primele 2-3 zile de menstruatie sa ma patez noaptea?
Eu sunt si sportiva si de la efort curge si mai abundent. Si in primele 2-3 zile ma patez (noaptea). Ce sa fac ca sa nu mai patesc asta? Cum sa dorm ca sanu ma mai patez?
Funda + voturi.

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Eu nu dorm imprastiat ca sa zic asa, si nu am probleme cu patatul.Foloseste absorbante pentru noapte dinacelea cu maxima protectie sau pune si niste vata deasupra.

| SerafimHD a răspuns:

Nu prea e normal! tampoane sau chiar pampers fara misto!

| SairiaBlock explică (pentru SerafimHD):

Te puteai abtine. Foloseste tu pampers daca tot il adori. Nu te-am pus eu sa imi rasp la intrebare.