| Bubulinaazz a întrebat:

E urgeent! Acum 3 saptamani am facut-o cu prietenul meu, neprotejati. Dupa 2 zile mi-a venit ciclul, regulat. Si dupa aia am mai facut-o dar cu protectie. Insa ma simt rau, ma dor ovarele, si am o senzatie de oboseala continua. Am facut 3 teste de sarcina, dar toate au iesit negative. Ar putea fi ceva? :

3 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...s-ar putea sa fi s-ar putea sa nu.du-te la ginecolog..sau fa-ti niste analize...cati ani ai?

| Assu53 a răspuns:

Bubulina...uite care este problema happy chiar daca prietenul tau nu " s-a terminat" in tine big grin sa zic asa, tot ai putea ramane insarcinata datorita lichidului preseminar care contine spermatozoizi happy, cel mai bine, mai astepta o perioada de timp si du-te la un cabinetwinking sper ca ti-am fost de ajutorwinking