| ForYouu a întrebat:

Bunaaa! Fetelor voi cu ce va epilati la zonele intime? E bine sa te epilezi cu crema depilatoare?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc bigul si sunt multumita, crema depilatoare nu-i pe placul meu

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Nu.
Exista creme depilatoare speciale pentru asa ceva. Uita-te in gama Avon, vazusem niste creme speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste epilarea cu ceara.
Te pup!

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc ceara in zona intima, iar pe picioare maine sub brat folosesc epilatorul! doare putin dar cel putin 1-2 saptamani nu mai ai batai de cap! cu crema sau cu big trebuie sa stai toata ziua sa te ocupi de asta, iar mie timpul nu-mi permite

| Danielllle a răspuns:

Eu crema o folosesc, ceara doare, de epilator nici nu mai vorbesc, cu lama poti sa te iriti. Sper cind voi avea ceva finante sa-mi fac epilare cu lazerul, sa nu mai am batai de cap )))

| ForYouu explică (pentru Danielllle):

Crema obisnuita, sau speciala pentru asa ceva?

| Danielllle a răspuns (pentru ForYouu):

Da,crema depilatoare Bio Depil, scrie ca isi face efectul in 3 min, insa eu o tin cam 10.ai grija insa, am auzit ca unele fete sunt sensibile si la crema, incearca pe o portiune mica sa vezi reactia pielii

http://www.bangla.pl/......1_0293.jpg