| corinusbebelus a întrebat:

fostul meu prieten se tot uita la mine insisent cand trec pe langa el.eu cred ca inca mai tine la mine sau macar ceva de genu, dar totusi, tot el a propus despartirea...asa ca nu ar avea nicun motiv ca sa ne impacamthinking recunosc ca eu inca il mai plac, dar nu pot sa ma duc la el si sa-i spun... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Sa il intrebi, poate s-a razgandit, poate nu te-a uitat si acum ii e greu sa vina cu coda intre picioare ca te vrea innapoi.

| iubita_7132 a răspuns:

Eu cred ca ii pare rau ca v-ati despartit, eu te sfatuiesc sa astepti sa faca el primul pas ca sa nu te ia de fraiera. daca vrei sa mai vb lasmi un mesaj. poooop