| AndreeaMtfk2000 a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi ca fotografiile sa iasa mai bune? Dau funda

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Fotografiile nu au cum sa iasa mai bine, cumpara-ti tu un aparat mai performant daca vrei sa se vada mai bine.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce aparat folosesti, ce vrei sa pozezi samd. sunt o groaza de tutoriale si sfaturi online, trebuie doar sa cauti

| Dackvareder123 a răspuns:

Depinde de aparatul pe care il folosesti. Daca ai un DSLR ar trebui sa inveti sa-i utilizezi setarile foarte bine si sa tragi pe formatul RAW. Daca ai un aparat compact nu prea ai ce face decat sa cumperi altul.

| AndreeaMtfk2000 explică:

Am Fujifilm S2980