| Nananan a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi despre viata? ^_^
Funda pentru cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Sfaturi putem spune multe, dar important este sa stii cand sa le aplici. As putea spune un sfat sa pretuiesti ce ai cand ai ....si sa nu regreti nimic din ce te-a facut fericita.Sa iubesti, sa ierti si sa nu pui la suflet.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care il dau si pe care l-am primit de la un profesor foarte drag mie este : niciodata sa nu-ti pese ce spun sau ce cred altii despre tine.

| andreeaandra989 a răspuns:

Mergi cu capul ianainte si sa recunosti atunci cand gresesti si fi mandruu de ceea ce sti tu! Sa nu crezi spusele altora asta este o smecherie care o folosesc eu si care merge mereuwinking

| MariA00 a răspuns:

? Pai...viata este facuta ca s-o traiesti. Ce altceva vrei sa-ti spunem?