| KeepBreathing a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa ii iau iubitului de Valentine's day. Imi puteti da cateva idei? (Scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Daca esti majora si sunteti de mult timp impreuna, ai incredere in el si stii ca te iubeste, merg pe varianta cu cina romantica, lumanari, lenjerie sexy, si poti sa ii iei ceva simbolic: o perna personalizata, sau un tricou ( sau amandoi sa aveti tricouri personalizate de cuplu gen : best boyfriend best girfriend etc)Sau daca iti permiti, poti opta pentru un ceas, un papion, butoniera etc( daca poti amandoua cu atat mai bine, repet depinde de buget si posibiltati, oricum, orice i-ai lua va aprecia). Cert e ca ar fi frumoasa cina, repet daca va cunoasteti de mult timp, daca nu, un cadou din cele enumerate mai sus eu zic ca reprezinta un gest frumos. Bafta!

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Da ii poti oferi un lantisor, un parfum, o bratara.

| Roliii a răspuns:

Un plastic laughing)

| Luizaaa a răspuns:

Pai poti fi putin romantica si sa ii pregatesti o cina, sa gatesti special pentru el.

| cikone a răspuns:

Tu ești cel mai frumos cadou pe care-l poți oferii iubitului tău!

| DianneSlr a răspuns:

Depinde ce buget ai. Dacă ține la chestiile de cuplu, îi poți face o pernă sau un set de rame cu poze cu voi, lanțuri gravate cu inițialele voastre. Dacă nu vrei să ii iei ceva de cuplu îi poți lua un parfum calitativ, un ceas, o cămașa. Însă dacă vrei ceva sentimental, il poți invita să luați cina la tine acasă, un vin roșu si lumânări parfumate.