| dixi2598 a întrebat:

În noiembrie va fi aniversarea mea de 18 ani și vreau să îmi fac "petrecerea " într-un club și să rezerv o masa, suntem în jur de 12-13 personane. Ceea ce vreau sa știu este cum să procedez cu tortul când va trebui sa mi-l aducă? Iar cu băuturile din cate știu o sa îmi facă nota la sfârșit depinzând de consumatie. Ar trebui sa mai cumpăr eu ceva pentru masa? Va rog dați-mi câteva idei/sfaturi despre ce și cum aș putea face. Multumesc

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Vorbesti cu ei cand sa iti aduca tortul, de obicei ti-l aduc la ora 12, si pentru mancare la fel, poti vorbi cu ei ca sa poti merge cu ceva platouri de acasa.

| neutrino a răspuns:

Raspunsul la aceste probleme pe care le ai il vei primi numai in urma unei discutii avute cu seful clubului.