| ema_4112 a întrebat:

Buna TPU incerc sa las rasppunsuri la prieteni de pe TPU si nu reusesc ce pot face funda

2 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna ema,

Asa cum am zis si mai devreme unui coleg de al tau cauzele sunt :

"Ca sa poti posta raspunsul tau trebuie sa iti activezi mai intai contul cu ajutorul confirmarii care o primesti pe adresa ta de mail...asta ar putea fi o cauza
Daca deasemena ai publicat raspunsul si nu a aparut nu te ingrijora e din cauza sitului care se actualizeaza mai greu dar raspunsul tau va fi adaugat dupa cateva minute...o alta cauza."

In primul rand activeaza-ti contul asa cum am zis mai sus. apoi totul va fi ok...raspunsul iti va fi adaugat in cateva minute de la postarea lui.

Cam asta este tot

Succes si toate cele bune!

| Dina a răspuns:

Trebuie sa-ti confirmi adresa de e-mail.