| MuZIcaEuNDrOg a întrebat:

m-am certat de curand cu cea mai buna prietena.care acum nu mai e, si intruna vorbeste numai despre mine de rau.Au incercat si alti sa ii explice, dar ea nu a inteles si ea mi-a dat de inteles ca m-a folosit cat timp a fost prietena cu mine. Ce sa fac in cazul asta? sa vorbesc cu ea sau sa o ignor?

2 răspunsuri:
| Gabriela98 a răspuns:

Mai bine ignoro happy pentru ca daca vorbesti cu ea si va impacati va face la fel...oh go on si eu am trecut prin asa ceva, dar in sfarsit am gasit si eu o prietena buna.:*

| Ralukys a răspuns:

Eu zic sa o ignori pentru ca ea nu se poate numi prietena daca vorbeste asa despre tine.Un prieten adevarat nu face asa ceva si chiar daca v-ati certat asta nu ii da dreptul sa te vorbeasca de rauhappySper ca vei face ceea e e bine
Daca ea continua asa nu o baga in seama poate pana la urma o sa isi dea seama de prostia ce o arewinkinglaughing
Succeskiss