| Ajutorr a întrebat:

am 16 ani si m-am ingrasat la picioare si la fund, sunt baiat laughing si nu e de bine laughing vreau sa slabesc Repede de tot! funda + 1 euro pe cosmote la cel mai bun raspuns vreau rapid sa slabesc la fund si la picioare PS :am 70kg si am 16 ani.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AlxAlexAlx a răspuns:

Prietene sa-ti spun sincer daca iti permiti si vrei cu adevarat sa slabesti mergi la o sala de Fitness Te asigur eu ca in cateva saptamani se arata rezultatele, daca nu incearca sa mergi undeva sa alergi / jogging iti v-a prinde foarte bine, mananca multe fructe / salata de fructe, apa multa, evita consumul de alcool si grasimiwinking sau daca tu te poti abtine macar redu acest obicei. Sper ca te-am ajutat.

| Ionutz77 a răspuns:

Salut
Am ceva pentru tine dar trebuie aplicat din 2 in 2 zile...
Iti spun ca e greu dar daca poti tot la 2 zile...slabesti foarte repedet.

Uite: http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ

Si nu manca multa paine..mai ales noaptea!

Sper ca te-am ajutat. Funda? :o3

| Ajutorr explică (pentru Ionutz77):

Am cerut ajutor pentru Picioare si fund omule nu Abdomen.