| Andreea2550 a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat? Va rogg. Imi place de un baiat si lui de mine insa nu vrea sa fie cu mine dar nu stiu dc atata timp cat imi arata ca ii place de mine si prietenilor mei le zice ca ii place. Nu a mai avut o prietena si poate e timid ma gandesc thinking Ce as putea sa fac? sad.

Răspuns Câştigător
| Cosmyn_Dogaru_1997 a răspuns:

Pai daca spui ca nu a mai avut o prietena cel mai sigur este timid si nu stie cum sa te abordeze! Ar trebui sa ii lasi ceva timp si daca el te place asa cum zice va veni la tine! Asa facem oi baietiibig grin

2 răspunsuri:
| WithoutFeelings a răspuns:

Eu zic sa ii lasi putin timp sa isi faca ordine in ganduri. Doar stii si tu ca "iubirea cu forta nu se poate". Daca va decide ca este gata pentru o relatie sigur va veni la tine. Trebuie doar sa ai rabdare.

| Anamaria11185 a răspuns:

Mai asteapta putin! Lasa-l sa prinda curaj!