| The3w0que3n a întrebat:

Maine am o petrecere si nu stiu cum sa ma imbracthinking E ziua unei prietene. Si o sa fie mai multa lume acolo. Vom fi intre prieteni si nu stiu cum sa ma imbrac iar asta chiar e o problema! Funda! Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Mie imi place combinatia : O rochie de primavara - toamna [ la urma urmei nu stati afara in frig ], de culoare inchisa [ maro, gri, verde inchis ], dar nu negru, cu o pereche de botine cu putin toc [ tocul sa nu fie subtire, dar nici gros ] de culoare asemanatoare rochiei + o pereche de ciorapi fini, dar nu culoarea piciorului [ cauta o culoare potrivita, ceva ca sa asortezi ]... si ca un sfat.parul prinde-l nu foarte sus, putin mai sus de ceafa, dar lasa-l cumva mai "larg". adica prinde-l si tu cu trei clame asa aiurea si lasa-ti o suvita in fata.
O sa arati super. happy