| LovelyGirl_6175 a întrebat:

mai este putin pana la ziua mea si nu stiu cu ce sa ma imbrac(sunt fata si implinesc 12 ani)ceva comod daca se poate! in fond e doar o petrecere cu cele mai bune prietene! Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| MaRyNuK a răspuns:

Alege ceva elegant care te scoate in evidenta pentru ca e ziua in care tu trebuie sa,, sclipesti" cum imi place mie sa zic! alege o pereche de pantaloni scurti e blugi si un maieu multicolor sau siplu fara imprimeuri grele si ve fi super ok! incearca sa fii foarte vesela pentru ca asta va atrage toate privirile! Mult succes si la multi ani!

6 răspunsuri:
| Lokii a răspuns:

Nişte colanţi. o bluziţa mai lungă.happy.
Dacă e cald pantaloni scurţi sau fustiţa. depinde si unde îţi faci ziuahappy.
Fundă?

| ignore a răspuns:

In pantaloni scurti de blugi tenesi care sa mearga cu tricou si o vestahappy

| Ecaterina96 a răspuns:

Eu as prefera o fusta din blugi scurta (dar nu foartebig grin), un tricou funny care sa acopere un pic fusta... dar nu e nev, in fine ia ceva in care sa te simti bine dar care sa te faca sa si iesi in evidenta. sper ca te-sm ajutat! pp

| yonutz_1730 a răspuns:

Fa-ti si tu ziua in pijamale le spui fetelor ca ziua ta sa se tina in pijamale e super asawinking

| ciprian1_8376 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci in ceva in care sa te simti tu cel mai bine.asta conteaza cel mai mult.si daca ai ceva de aratat sa scoti in evidenta. sper ca ti.am fost de ajutor