| mocanumiruna13 a întrebat:

Maine merg la ziua unei prietene nu stiu cu ce sa ma imbrac dar nu cu rochie va rog sa ma ajutati.Dau funda

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cum te-am putea ajuta?
Daca nu cu rochie, ramane varianta pantaloni. Asa ca, pune-ti niste pantaloni!

| Laura927 a răspuns:

Http://wheretoget.it/look/40187 uite aici ceva de genu dintre hainutele tale!
Distracție plăcută ( nu știu cati ani ai, îmbrăcate cu ceva apropiat vârstei!)

| Andryez a răspuns:

Simplu, foarte sexy o fustita mini, o bluza foarte decoltata, vestimentatia perfecta pentru un party sau niste pantaloni mulati tip Latex

| Brunette67 a răspuns:

1.O pereche pantaloni negri si o bluza colorata.
2.Niste blugi si o bluza neutra.
3.Pantaloni scurti cu egari pe dedesubt ( un fel de colanti ) si o bluza ( ai grija ca pantalonii să nu fie de aceeasi culoare ca egari si de preferat egarii să fie de aceeasi culoare cu bluza).
4.O fusta scurta si un tricou mai decent.

| BLV a răspuns:

Depinde si cat de sofisticata este petrecerea resprectiva. Ai putea incerca o pereche de colanti si o bluza din danteluta din aceea care se poarta, sau de ce nu o pereche de jeans