| madalinutzamada a întrebat:

TPU! Mi-am activat o optiune pe telefon in care imi spunea ca am 100 de mb pe mobil timp de o saptamana. [sunt pe orange], iar daca voi consuma suplimentar se va lua 0, 9EUR pe fiecare mb consumat. Euro credit sau bani? Cum as putea face sa dezactivez optiunea? Sau unde pot plati? Vine factura?

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

EuroCredit.Nu vine nici o facutra stai linistita.Iar cei 0, 9 tii ia doar daca ai credit, daca nu ai nu are de unde sa iti ia.

1 răspuns: