| andramikaela72 a întrebat:

Mi am luat o pereche frumoasa de tocuri...erau reduceri si nu am putut rezista. Treaba e ca nu i am probat pentru ca am crezut ca e buna marimea, ei bine nu era asa. Ma strang... Sunt cam cu 2 marimi mai mici decat piciorul meu. Ce "trucuri" stiti pentru a-i mai largi?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

O juma de numar merge cu spirt prin interior crema doina pe piele daca e piele. sau o punga cu gheata bagata in interior (o cantitate de 8.9 ori mai mica decat volumul pantofului pe urma bagat la congelator.
cand ingheata se mareste volumul si se intinde papucul.
asta merge pentru o jumatate de numar.
pentru doua numere, iei frumos bonul te duci si incerci sa i schimbi sau cauti cumparator.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E prea mare diferenta. Mai bine ii returnezi sau vinzi.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt cu 2 marimi mai mici decat piciorul tau, nu se pot largii si nu merita sa-i strici, poate ii revinzi!

| andramikaela72 explică (pentru Violleta2022):

Am rezolvat, treaba cu soseta si spirtul, sunt ok acum, chiar comozi

| Violleta2022 a răspuns (pentru andramikaela72):

Serios? Chiar ai largit pantofii 2 numere?

| andramikaela72 explică (pentru Violleta2022):

Nu chiar 2 marimi... Una. Si chiar sunt ok