| val31989 a întrebat:

Buna,TPU!
O intrebare pentru fete.
Voi purtati tocuri?(ma refer celor de 14-16 ani)
Daca da... un link cu incaltamintea voastra preferata; daca nu- ce fel de incaltaminte purtati mai des?
Funda.

Răspuns Câştigător
| OrianaC a răspuns:

Nu port ..arata bine dar nu-i cazu.
Vara - Tenisi /Sandale etc.
Iarna - Ugg-uri sau bocanci

17 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Nu port tocuri ca sunt foarte inalta si fara ele. Iarna port bocanci si cizme cu talpa joasa, iar vara /primavara de preferat tenisii si sandale.

| val31989 explică (pentru JustMusic):

Si ce daca esti inalta...o fata arata bine cand e inalta.Dar in fine, fiecare umbla cu ce vrea si cu ce poate.winking
nici eu nu port tocuri, doar pe platforma mai inalta.

| JustMusic a răspuns (pentru val31989):

Da e ok sa fi inalta, dar nici prea inalta, adica am 181 fara tocuri.

| val31989 explică (pentru JustMusic):

Ohoo big grin, oricum, lasa ca fetele inalte sint atragatoarewinking

| wforweirdo a răspuns:

Nu port. Port teniși, bocanci, d-astea.

| positivity a răspuns:

Nu port tocuri, deoarece nu pot merge pe așa ceva. Şi chiar dacă aș ști, nu aș purta.
Încălțămintea preferată -> teniși.

| Vans a răspuns:

Nu port tocuri.

| val31989 explică (pentru Vans):

Cati ani ai?

| Vans a răspuns (pentru val31989):

| val31989 explică (pentru Vans):

Eu cred ca e normal sa nu porti tocuri happy

| Vans a răspuns (pentru val31989):

Habar n-am.Atât timp cât simt că nu mă caracterizează nu port.

| val31989 explică (pentru Vans):

happy corect :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Port ceva gen http://i.imgur.com/ndmgd.jpg
sau tenişi

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu am 16 ani si nu prea port..Nu prea sunt in stare ca sa spun sincer :)) am o singura pereche de pantofi cu toc ortopedic in genul acesta: http://www.google.ro/......tp?/imgres doar ca sunt albastri :) si i-am luat de maxim 5 ori in picioare pentru ca sunt foarte incomozi [in ciuda faptului ca vin mortal in picior]. Toamna port de obicei botine [tot cu toc ortopedic, doar ca cele pe care mi le-am luat sunt foarte comode si pot sa merg destul de bine cu ele], iarna cizme [fara toc] sau ugg-uri si vara/primavara balerini si tenisi.Pantofi cu toc in adevaratul sens al cuvantului port decat la evenimente mai speciale gen banchet, majorat etc :) fundita?:d

| val31989 explică (pentru Mademoiselle18):

Ohh.si mie imi plac genu asta de pantofi, pur si simplu ii ador, am avut si eu asemenea pantofi ortopedici, sint foarte frumosi.
Spuneai ca ai 16 si nu prea poti... nu e nimic rusinos :*

| merry5 a răspuns:

Da eu port tocuri, deoarece ofera elegantza...
prefer mai mult incaltzamintea nr unu http://1001golos.ru/764924?from=ok

| val31989 explică (pentru merry5):

Est cumva din R.M? big grin