| AlinaAlexandra a întrebat:

Peste 2 zile ma duc la munte cu cea mai buna prietena ..Cam cati bani o sa imi trebuiasca ..Inafara de cazare si mancare bani de buzunar happy* Astept raspunsuri concrete :*
Multumesc:*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi? depinde cat stai si ce vrei sa faci si unde te duci.

| Burlacu006 a răspuns:

Bani de buzunar thinking cam 3-4 milioane depinde cat stati acolowinking

| AlinaAlexandra explică (pentru Burlacu006):

Stau 2 - 3 zile ...si mama mea s-a gandit ca imi t6rebuie doar 2 milione. Cazarea si mancarea in hotel este platita deja ...deci 2 milioane de buzunar