| tenshi261 a întrebat:

Peste o saptamana e ziua mea si as vrea sa-mi invit prietenul in oras. Ma gandeam sa mancam impreuna ceva dulce cum ar fi o prajitura, dar partea aiurea e ca lui nu ii plac chestiile dulci. Ce i-as putea lua, ceva care sa nu fie extrem de dulce?

Răspuns Câştigător
| Madalina921 a răspuns:

Buna. E o idee super sa l invitit la o prajitura big grin eu zic ca o prajitura proportionata perfect pentru cei care nu sunt lesinati ( ca mine ) dupa fff dulce este savarina. Are blat, frisca si acel jeleu delicios. In fond...gestul conteaza ai putea sa l intrebi chiar pe el printr-o intrebare mai pe ocolite gen " ce parere ai despre x? " " ce iti place cel mai mult?" Bafta! Si ...LA multi ani!

| tenshi261 explică (pentru Madalina921):

Multumesc >big grin

| Madalina921 a răspuns (pentru tenshi261):

Cu mult drag :*