| Piiink a întrebat:

Buna TPU :-s! urgent va rog frumos! cum aflu parola cuiva de la id va rog!batting eyelashes mersyi big grin

Fundaa + 2 voturii si la restul voturii tot 2 :d

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Pai nu poti.parolele acelea nusunt puse asa sa fie sunt puse cu un scop iar cei de la yahoo nu sunt fraieri dinaceia...pe google nu o sa gasesti nici-un program decat virusi. Exista cateva dar trebuie sa fi hacker sa poti sa le ai. Sau am un prieten care vinde programu cu 10 eur straight face. Mai este o solutie daca o cunosti foarte bone sa poti sa i spargi intrebarile acele.Care e unchiul tau favorit? etc.bft cu asta dar e destu; de greu

1 răspuns:
| CatalinInside a răspuns:

Nu exista nici un program de spart parole, nu cumpara nimic pentru ca se numeste "teapa". Si un hacker sparge foarte greu o parola, greu dar se poate orice. Pentru a sparge o parola trebuie sa stii mai tot "limbajul" de pe net (html,xhtml,css, php, mysql etc.) si multe alte lucruri. Oricum totul e posibil.
Dar NU sunt programe care sa iti sparga parola, sunt programe cu care ii poti afla parola(deci nu sa i-o spargi), de exemplu ii trimiti un program pentru. simularea mess-ului, ii va aparea sa introduca parola si ID (avand amandoi in acelasi timp programul deschis, cu legatura intre voi, vei vedea ce scrie el). Desigur tepe de astea iau putini oameni si in general cei noobi. Succes.