| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum as putea sa devin sefa clasei deoarece vreau dar cam nimeni nu ma baga in seama si nu ma sustine.De obicei majoritatea aleg copii populari ca lideri ai clasei iar eu nu sunt populara.Va rog spuneti-mi ce as putea face. Funda garantat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in primul rand, ar trebui sa fii, cum ar fi... Seful clasei, adica sa ii ajuti pe colegi, sa ii faci sa inteleaga ca esti puternica si sigura pe tine, si altele. Incearca sa fii o fire activa si incearca sa ii ajuti pe ceilalti cat de mult poti tu, daca nu merge, incearca devii mana dreapta a sefului clasei, dar iti spun un secret, nu fii asa rea cu ei, adica lasa-i sa se distreze happy xD sper sa te descurci :*