| PinkLove112 a întrebat:

Hey! Am o fata foarte fitoasa in clasa si ea a devenit populara deoarece se tot baga aiurea in seama cu colegii mai mari si populari,acum, toata scoala o stie.Cum as putea sa devin putin mai populara fara sa fac ceea ce face ea deoarece chiar imi este rusine sa intru in discutie cu ei cand ei nici macar nu m-au salutat. FUNDOIIII

7 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Buna ^^
Daca chiar vrei sa devi mai populara, si totusi sa fi tu insati, si sa nu degenereze lucrurile inspre rau, incearca sa fi mai sociabila. Si daca vrei sa te intelegi mai bine cu cei mai mari, vorbeste cu cativa prieteni comuni sa incerce sa te introduca in gasca lor. Altceva nu prea stiu sa iti zic big grin Succes...
Sper ca te-am ajutat :**

| Iubibilăă a răspuns:

Nu ar trebui sa o vezi populara dupa cum se poarta.
O fata populara inseamna o fata ingrijita cu bun simt care are cele mai scumpe haine din scoala.
Nu intleg de ce au ajuns fetele cu trasaturi negative populare.
Pa, pa.

| StefaniaM a răspuns:

Da-le Prajiturele big grin

| nowar a răspuns:

Te-as sfatui sa nu iti mai doresti asa ceva. Oamenii care sunt cu adevarat importanti nu ies in evidenta prin lucruri de genul asta si mai ales ca iti vei da seama mai tarziu ca nu asta e ceea ce vrei multi prieteni falsi si o foarte buna parere despre propria ta persoana.Eu zic sa te mai gandesti happy

| deadwillow a răspuns:

Peste tot exista astfel de specimene. Nu e necesar sa te transformi in unul ca sa traiesti in liniste. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa o ignori pur si simplu si sa iti vezi de viata ta.

| Lavinia516 a răspuns:

Bunăă!
Mereu exista astfel de specimene, vrei sa te transformi si tu intr-unul? Mai bine ignor-o si vede-ti de viata ta!

| Lary240 a răspuns:

Imprieteneste-te cu fata fitoasa