| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt baiat am 15 ani si ieri am baut singur aproape jumatate de sticla de Angeli cu cirese de alcool 15% vreau sa stiu daca am fost afectat
Multulmesc anticipat

4 răspunsuri:
| Bulinăăă a răspuns:

Da. o sa iti pice parul din cap o sa faci de 5 ori mai multa ceara in urachi... ochii o sa iti pice din cand in cand sarind ca pestii pe uscat...

Ai baut... si ce daca straight face altii intra in coma direct din prima icnercare=]] u ai fost norocoswinking

| Edyward a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 ai fost afectat 4-5. Depinde de volumul bauturii alcool 15%+ adica vreo 20%-25%-30% esti afectat 8-9.
Noroc!

| Ostro a răspuns:

Daca u nu stii cat de afectat ai fost. nu stiu cum vrei sa iti zicem noi sad. oricum pacat la varsta ta.

| Crossbuster a răspuns:

Pai nu stim, tu ar trebui sa stii daca ai fost sau nu afectat. laughing