| Crissbaby a întrebat:

Buna sunt corigenta la mate. si maine am examenul si am si prin scris si oral.straight face cum o sa fie la oral e prima mea corigenta laughing straight face?

Răspuns Câştigător
| UnSimpluNume a răspuns:

In scris vei primi niste exercitii in oral niste intrebari, nu trebuie sa te stresezi ca nu-l iei, gandeste pozitiv nu-i greu

| Crissbaby explică (pentru UnSimpluNume):

Da dar mie profa mi-a zis ca alea de la oral nu se pun, eu acum ce sa cred si normal ca sunt foarte speriata straight face sad! houmfff sad

| Crissbaby explică (pentru UnSimpluNume):

Am trecut ieiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :X

11 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

In ce clasa esti?

| Crissbaby explică (pentru Idc12345):

Pai daca trec maine o sa fiu official a 7 -a laughing)

| Idc12345 a răspuns:

Bravo! Cu cat?

| Crissbaby explică (pentru Idc12345):

Nu stiu dar mi-a zis tata ca am trecut ca a aflat si el! si no big grin oricum conteaza ca is a 7 -a laughing -)

| Crissbaby explică (pentru Idc12345):

Cu 6 rolling on the floor) bun ii!

| grab a răspuns (pentru Crissbaby):

Cum e intr-o 8-a?
FB merge bine? Eu n-am cont, de aia intreb! happy

| UnSimpluNume a răspuns:

In scris niste exercitii oral intrebari happy am fost si eu corigent... dar nu trebuie sa te stresezi ca nu-l iei ..gandeste pozitiv, nu-i greu