| Ajhfhfh a întrebat:

Sunt curios daca alti baieti de varsta mea stiu sa se bata sau au fost in situatii in care au trebuit sa se apere.
Personal am fost pus in destule situatii de genul si stiu cum este sa iti iei bataie sau satisfactia cand ai batut pe cineva care cerea.
Dar nu vreau raspunsuri de genul "ii dai un pumn/picior in ****" numai fetele ar bate asa un baiat.
Si daca nu ati fost in situatii de genul as vrea sa vad ce puncte sensibile stiti...si daca nu stiti as putea sa va zic eu cateva descoperite pe pielea mea.
Adtept raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Interesanta intrebarea, eu unul am facut lupta corp la corp si stiu cate ceva. Asa puncte sensibile ce as recomanda personal sunt gleznele ( i-ai dat acolo si ii kaput individul ) dupa ar fi zona c*****e la baieti ( am facut un antrenament cu niste militari din Azerbaijan si indivizii loveau in co.aie dupa dadeau direct pumn in fata, te dadeau peste cap si te terminau cu un bocanc in mecla de nu te mai ridicai de jos laughing) ). Daca e da-mi un mesaj in privat cu ce mai stii sau pune aiciwinking

| Ajhfhfh explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pumn in omoplat (am primit unul si simti o durere ingrozitoare daca vrei sa misti mana)
Pumn intr-o parte a gatului (acolo nu trebuie sa dai foarte tare ca il omori. Dar daca dai cum trebuie il paralizezi temporar)
Fix langa mandibula e un punct nasol (daca il imobilizezi si o sa apedi acolo nu o sa mai stie cei cu el din cauza durerii)
Si sub omoplat (daca reusesti sa il lovesti acolo o sa fie nasol)
Mai stiu cateva dar s-ar putea sa le sti

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai bine iti schimi anturajul si atitudinea conflictuala decat sa devii un smardoi?

| Ajhfhfh explică (pentru suntserios):

Dar nu eu caut scandal...de cele mai multe ori ma plimb cu un prieten prin oras si gata se iau de mine niste tigani, ori cineva care spune ca il injur pe Facebook si chesti de genul
Eu nu dau primul niciodata, pana la urma vad daca doar injura apoi pleaca ca sa stau linistit dupa dar daca da...imi pare rau pentru el...nu e vina mea ca orasul in care stau e plin de tigani cu tupeu

| Donsavas a răspuns:

Nu cred ca un om care se respecta si este sănătos mintal devine violent. Prostia te mai si atrage in astfel de situatii.

| Kerre a răspuns:

De vreo 2 saptamani m-a enervat un copil. Nu era mai mare nici mai mic in clasa cu mine.
El dadea in mine. eu mai dadeam asa in gluma. Dar intr-o zi s-a luat rau de mine fii atent ce sa faci : nu-ti fie frica sa dai in el, de ce? E chiar foarte greu sa omori un om. chiar greu. Trebuie sa il inveti minte orice ar fi. Dar dupa sa nu te imprietenesti cu el ca o sa vezi tu.
Incerca sa folosesti picioru pentru ca e de 5 ori mai bun ca pumnu si mai lung de 2 ori.
Acestea sunt sfaturile mele.
Ps : nu-ti fie frica sa dai la fata.

| Ajhfhfh explică (pentru Kerre):

Nu imi e frica. Daca am dreptate ii termin...dar daca nu am ma potolesc