| YoDeea14 a întrebat:

TPU! Sunt foarte suparata ca s-a despartit iubitul meu de mine.Ma puteti ajuta sa-l iau inapoi?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

laughing Sa-l iei inapoi?
Pai el nu e un obiect pe care tu il poti achizitiona. Din ce cauza v-ati despartit? Afla de la cineva daca te mai place[de la un prieten de-al lui, sau pune pe prietena ta cea mai buna sa-l intrebe] si apoi vb cu el. Incearca sa te impreaci mai atragatorsmug. Sa faci multe chesti care lui sa zicem ca-i plac, ca el sa se intoarca la tine, sa zic "ia uite ma ce am pierdut". Nu prea ma pricep, dar bafta.big grinwave

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Zica*, scuze greaselile gramaticale.:d

| TheBiban a răspuns:

"Ma puteti ajuta sa-l iau inapoi?"
Oare te-ai intrebat de ce s-a despartit de tine?
P. S.big grinaca va impacati, i-ai cadou o lesa

| Doηηa a răspuns:

Nu poți să-l ei înapoi, nu este ursulețul tău.
Recucerește-l!

| YoDeea14 explică (pentru Doηηa):

Cum sa-l recuceresc?

| YoDeea14 explică:

Nu ma mai criticati asa am vrut sa zic si punct!