| denisabelcristina a întrebat:

mam andragostit de o fata si vreau s-o fac sa se andragosteasca si ea de mine.ma puteti ajuta? dau funda mersi

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Aoleu!
In primul rand numele tau e Denis/Denisa? Cristina? Nu inteleg!
Daca nici macar cuvantul"indragosteasca"nu stii sa-l scrii...denota ca esti un copil la o varsta frageda.
Deci ceva simplu: Cumpara-i o inghetata si jucati-va.

| denisabelcristina explică (pentru lolly):

Du-te dracu nu ma ajuti deloc

| neutrino a răspuns:

Prostia aceasta o aud des: " vreau sa o fac sa se indragosteasca de mine. Ajutati-ma!" O fata se poate indragosti de tine daca arati pe placul ei si daca ai un mod de gandire pe care ea il accepta. Adica daca esti frumusel si ceva destept, ceea ce la tine nu prea e cazul.

| DieBitch a răspuns:

Scoateo seara un suc. Si spune-i ca o placi direct fara ascunzisuri si vezi cum reactioneaza daca te respinge nu mai incearca las-o moarta. Daca vezi ca vrea o mai inviti vezi ce o atrage, te interesezi de cat mai multe lucuri despre ea, vezi ce aveti in comun...chestii d-astea! Bafta sa auzim numai de bine!

| Ramona1409 a răspuns:

Fata cu fata?thinking

| HellDoll a răspuns:

Da, da-mi adresa ta sa-ti trimit un abecedar.

| Mikeyy a răspuns:

Pai merg cu ea undeva si intreab-o daca ii place de tine si daca vrea sa plece nu o lasa pana cand nu iti raspunde si important nu accept raspuns evaziv de genul nu stiu sau asa si asa bafta!