| Andreilch a întrebat:

Sunt foarte timid cand stau langa o fata...am 14 ani si inca nu am prietena fetele de la scoala au deja prieteni in cartier n-am fete. Dau funda care zice ce trebuie sa fac ca sa nu mai fiu asa de timid...

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

P.S,te duci la o fata si ii zici "Haolo gajoco xD acum serios ai incredere in tine,sa no faci pe inocentul, sa dai dovada ca iti pasa de ceva, ca vrei sa tii o conversatie cu o anumita persoana.Trebuie sa te "fortezi" un pic sa scapi de timiditate, ii greu dar mai bine faci acum ceva si pana mai tarziu scapi decat sa ajungi la 20 ani si sa fi timid...
Trebe sa-ti dezvolti increderea in tine!

| pauula a răspuns:

Hei trebuie sa ai mai mare incredere in tine. Daca te simti bine in pielea ta si incerci sa o faci si pe fata sa se simta speciala o sa te placa.Si fetele nu sunt asa de dure, daca iti dai putin silinta vei reusi. Sper ca te-am ajutat:*