| Danielas_5582 a întrebat:

Chiar 2 intrebari. As putea spune ca sunt "mai deosebit". Incep cu varsta: 14, cls a 7a. Eu am asa o problema de... socializare (nu retele de socializare). Probabil va ganditi ca-s timid sau ceva. NU sunt, chiar am tupeu sa zic in fata orice. Doar ca nu prea am prieteni. si nici prietena. Eu chiar vreau sa gasesc o relatie sincera si de lunga durata. Prefer oamenii inteligenti care pot rade la glume "destepte" (nu neaparat numai la glume destepte). Am doar 2 prieteni la scoala si mai multi amici pe care nu prea ii vad (sau nu le vorbesc des. Ce-mi propuneti pentru:
1.Sa-mi gasesc o prietena. ( fara facebook, hi5, etc. propuneri pentru a cunoaste cumva fete)
2.Sa-mi fac prieteni. (conditii asemenatoare ca mai sus...)
P. S. Stau in Arad. Si nu veniti cu propuneri gen: te uiti prin cartier (sunt numai smecheri cu piercinguri, care fumeaza, etc. nu-s genu meu!)

Răspuns Câştigător
| Nesquik_8060 a răspuns:

Buna Danielas! Nu esti prea mandru ca ai doar 2 prieteni tu vrei o gasca intreaga de partea ta. Nu e asa [-x Chiar si cand ai macar 2 prieteni iesiti si voi ca baietiihee hee nu stiu ce sa iti recomand... unde sa iesi ca sunt fata :-D. Si eu tot 2 prietene aveam in clasa a7a dar treptat sau schimbat prieteniile... si am vazut ca oricata lume cunosti si chiar daca iesi afara cu nu stiu ce gasca tot cativa prieteni ai care nu te lasa niciodata [chiar daca va mai certati amical asabatting eyelashes]
Si prietena o sa apara ea. Daca tie nu iti place de nimeni acum de ce sa te fortezi? Nu te mai grabi. toate la timpul lor. [kiss]

5 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Pai nu esti mai deosebit sincer... estia ltfel. toti suntem deosebiti si chiar mai deosebiti deca tine. as alege a odua varianata. fa-ti prieteni :d

sper ca nu te'ai supy pe mine ca t'am zis ca toti suntemm deosebiti etc

| Nesquik_8060 a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss

| vlad9gabriel a răspuns:

Si eu am 14 ani si nici eu n-am prietena dar am o gramada de prieteni
si te pot sfatui ca mai bine daca vrei sa fi cu o fata, intai sa nu ii fi prieten intai sa fi cu ea si cu timpul sa deveniti prieteni

| JoJoLiKy a răspuns:

He he, in arad? ca si moatonguebig grin in fine: sa trecem la subiect: si care e faza ca nu ai asa multi prieteni?big grin eu am doar vreo 5 6 fete cu care ma inteleg bine si o bff:X ask ce iti sp:mai bine sa ai preteni putini da adevarati decat 1000 da cand ai nevoie de ei sa o ia la goanawinking

fundita?tongue

| Danielas_5582 explică:

P.S. Nu ma joc pe calculator si nu vreau disperati care o fac.