| Kat_6866 a întrebat:

Sunt in a 8-a si nu sunt hotarata la ce profil sa dau : filo sau stiinte sociale?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu iti spun filo si tie, poate iti plac stiintele sociale. Ce relevanta ar avea raspunsul? Pana la urma, nu eu fac acel profil, ci tu. Deci, alegerea iti apartine, tu stii mai bine ceea ce doresti sa faci. Inainte de -a alege, gandeste-te daca-ti place sau nu ceea ce urmeaza sa faci.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Filologie happy eu una acolo dau love struckx. ca nu e matematicaa laughing))

| Buburuzza a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie ca si tine, dar inclin spre stiintele sociale. suna mai interesantlaughing. dar nu asta este motivul, ci pur si simplu pare mai complex si diversificat, in sensul ca nu se axeaza pe ceva anume. happy

| SaMoriTu a răspuns:

Stiintse socialewinking
e mai bine si e mai usor decat la filo big grin