| anonim_4396 a întrebat:

Filo sau stiinte sociale?

8 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu am fost pe real happy. Insa daca ar fi fost sa aleg intre cele doua as fi ales filologia.

| floriflorentina0123 a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Parererile sunt impartite, off

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Științe sociale. Eu aici sunt și îmi place.

| floriflorentina0123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce ore ai? cum e la acest profil

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Depinde de persoana, dar mie mi se pare mai interesant la stiinte sociale. (imi cer scuze daca nu asta e si parerea altora)

| mihaela000ela a răspuns:

E o chestie de gusturi, de performanta, de...de....eu as alege stiintele sociale,
Iți plac materiile franceza, engleza, română și istorie? ar trebui sa mergi pe filologie. La filologie : teze vei da la:Romana,Istorie sau Geografie(La alegere),engleza, latina, iar bacul vei da la:Istorie(obligatoriu), Geografie, Romana, Engleza sau Franceza(la alegere)
Daca iti place logica, romana, o limba straina, geografie sau istorie, atunci stiintele sociale
Și la științe sociale vei da : teza la logica, romana, o limba straina si geografie sau istorie.Se bazeaza pe romana, istorie.

| floriflorentina0123 a răspuns (pentru mihaela000ela):

Sunt ft confuza. e greu de ales

| mihaela000ela a răspuns (pentru floriflorentina0123):

Nu trebuie sa te lasi influentata de parerile noastre.Fiecare,alege cu inima si cu mintea.Tu esti singura care poate sa si aleaga optiunea.Este normal ca inainte de a pune o astfel de intrebare,sa ai optiunea bine stabilita...iar, aici faci, asa, un,, tur,, de pareri ...ca sa iesi din cotidian! ..nu sa iti induca nesiguranta si incertitudine!