| bogdandaj a întrebat:

Bună TPU, sunt în clasa a 8-a şi la anul trebuie să merg la un liceu! Eu de 3 ani am început cursurile de muzică populară şi aş dori să îmi recomandaţi un liceu bun de muzică, un liceu unde pot face muzică populară, saxofon şi canto. Sper să mă ajutaţi, Mulţumesc!

1 răspuns:
| gabriela13vlp a răspuns:

Daca ești din Ploiești eu iti recomand liceul " Carmen Sylva". Este impartin pe 2 planuri: desen si muzica! este un liceu ft bun, sper ca te am ajutat