| keytleen a întrebat:

Sunt o persoana lipsita de incredere,adica imi pierd usor speranta si am vorbit cu mami si mi-a spus ceva de genu ca:" Alegerile tale reflecta speranta, nu temerile tale". Ce a vrut sa spuna prin asta?

5 răspunsuri:
| aculaR18 a răspuns:

Cred ca a vrut sa spuna ca tu faci alegerile sperand la realizarea a ceva, la visul tau, poate, si ca numai ca speri sugrereaza ca ai acolo macar o farama de incredere in tine si ca nu iti este frica. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. happy

| keytleen explică (pentru aculaR18):

Alegerile tale reflecta speranta, nu temerile tale'' cum comentez citatul asta?

| aculaR18 a răspuns (pentru keytleen):

Eu ti-am spus ce a vrut mama ta sa zica prin asta. Nu ma pricep sa comnetez citatul literar. laughing

| keytleen explică (pentru aculaR18):

Ok mersi :*

| aculaR18 a răspuns (pentru keytleen):

Cu placere big grin