| SkatePunkk a întrebat:

sunt un baiat de 15 ani, curand 16 si ma confrunt cu o problema, probabil o sa va sune ciudat, deci am intalnit o fata acum 4 -5 luni, a venit la mine in oras,fiind zilele orasului. mi-a placut de ea din prima, dar nu era ceva serios. nici ea nu putea ascunde ca simte ceva pentru mine, stateam mereu apropiatii, imbratisati, tinandu-ne de mana, am inceput sa vorbim pe facebook, cam 1 luna. dupa am rupt legatura, inaine de seara de revelion cu vreo 3 zile i-am scris pe facebook, si am propus sa ne intalnim de, dar cand m-am intalnit cu ea m-am simtit cu totul altfel ca acum 4 luni. mai atras, defiecare data cand ma gandesc la ea inima mi-o ia razna, ea e genul de fata mai rea, gen 'bad girl' careia ii place sa bea, eu sunt mai retras, nu-mi place bautura defel, pur si simplu gustul nu-mi place. nici fumatul, dar pot fi si dur cand trebuie. ideea e, ca nu mi-o mai pot scoate din cap, cand ascult o piesa, vad un film uit. temporar, dupa imi sare in ochi numele ei pe facebook. si iar aceeasi senzatie, acum iar a plecat acasa si nu o pot vedea, este vorba de... iubire? va rog raspundeti nu sunt experimentat in domeniu, sfaturile sunt si ele foarte bine venite, va multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca pana la capat. cam atat

5 răspunsuri:
| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

In primul randa daca va iubiti de ce nu sunteti impreuna
in al doilea rand ce e diferit se atrage
in al treilea rand daca te iubeste se va intoarce la tine

| sweet22D a răspuns:

Ești pe punctul de-a te îndrăgosti de ea. E diferită față de tine și asta te face să o placi și mai mult. Acum poți începe să o cucerești. :-)

| SkatePunkk explică:

Suntem la o distanta, nu locuim in acelasi oras, daca m-as cupla cu ea, ar fi de 10 ori mai rau sad

| StephyBlack a răspuns:

Polurile opuse se atrag. Spune-i ca o iubești si ca ții la ea. Da, se numește iubire

| iliemadalin01 a răspuns:

Raspunsul www.HyFace.Net s-a deschis! O comunitate cu eleganta si simplitate! Uita de reclamele facebook si cererile de jocuri sau aplicatii deranjante! HyFace, Rapid si Sigur! Ai nelimitat video&song din toate genurile doar scrii numele melodiei si o postezi automat si prietenii tai o pot asculta! Cea mai noua comunitate